[SliderxBrands]

Bakım ve Fiyatlarımız
 

Değerli Müşterilerimiz,

Bakım fiyatlarımız, ağırlıklı distribütör firmaların tavsiyeleri ve de piyasa koşullarına göre tarafımızca belirlenmektedir. Aracınızın markası, model yılı ve kilometre gibi detaylara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Yetkili servisi olduğumuz markalarda, işçilik ve malzeme dahil İlk bakım rodaj bakım fiyatlarımız motosikletlerde 70 ile 150 Lira. Polaris markasında ise 250 ile 400 lira aralığında değişebilmektedir.

Periyodik bakımlarda ise;  malzeme, parça ücretleri hariç işçilik ücretlerimiz araç cc ve kilometre ye göre değişkenlik gösterse de 80 İle 170 lira aralığındadır.

Varyatör debriyaj bakım & revizyonu ve değişimleri için ücret tablomuzu buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Periyodik bakımlarda her iki yılda bir yapılması tavsiye edilen antifriz ve fren hidrolik değişim fiyatları yukarıdaki fiyatlara dahil değildir.

Lastik değişimleri, furş & maşa işlemleri, hasar onarım işlemleri, panel grenaj değişimleri, aksesuar ya da performans ürünleri montajı ve kişisel değişiklikler işçilik fiyatlarımıza dahil değildir.

 

Bakım, kontrol ve bunlara bağlı değişimlerin haricinde ekstra bir şikayetiniz yok ise, sabah erken saatte bıraktığınız araçlarınız aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilmektedir. Gelmeden en az  1-2 gün önce randevu almanız mutlaka gereklidir. Randevularınız için servis randevu formu muzu kullanabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Aracınıza ait tüm bakım ve tamir & onarım ürünleri fiyatlarına sitemiz üst menüsünde yedek parça ya,  sonrasında markanıza tıklayıp, aracınızın içerisine girerek ilgili kategorilerde fiyat ve görselleri ile beraber  inceleyebilirsiniz. Tamamı günceldir ve servis işlemlerinde uygulanacak fiyatlardır.

Aracınızın servisimizde bakım ya da tamir & onarım kaydı var ise iletişim formunu kullanarak son bakım tarih ve kilometresini  rahatlıkla öğrenebilir, sonraki bakım için tarih & kilometre öğrenebilirsiniz. Cevap verebilmemiz için, forma şirketimizde kayıtlı mail adresinizi  ve gsm telefonunuzu yazmanız gereklidir.

 

 

Bilgilerinize sunar, İyi sürüşler dileriz.

Motopit Motosiklet