.
.
Toplam Ödenecek Borç:  
.

 

Aracınızı Seçin

İade ve Değişim Şartları
Ürün İade Süreci;

İnternetten satın almış olduğunuz ürünü, hiç bir etiketini sökmeden ve motosiklet üzerinde kullanmadan, orijinal kutusuyla teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde, site iletişim formumuz ya da [email protected] mail adresine iptal talebinizi ileterek iade sürecini başlatabilirsiniz.
Tarafımızdan gönderilecek onay maili ya da bilgilendirme maili sonrası iade edebilirsiniz.

İade ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ile gönderiniz;

KURUMSAL İADELER; iade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. (Lütfen fatura alt toplam ve kdv kontrollerini yaparak iade faturası oluşturunuz) Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. İade ve Değişim İşlemlerinde Ürün Faturası ile Beraber Gönderilmelidir. Faturasız herhangi bir işlem yapılmamaktadır.   

Genel İade Ve Değişim Şartları;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, ürün üzerindeki etiketleri sökülmüş, motosiklet üzerinde denenmiş, montajı yapılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise, ürünü size teslim eden kargo şirketi ile geri gönderilmesi halinde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır." Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, lütfen ürün üzerinde kişiselleştirmek adına değişiklikler yaptırmayınız. Bunlar iade işlemini imkansız hale getirmektedir.

Ürün tarafınıza ulaştığında kargo elemanı yanında ambalajını açarak ürünü kontrol etme hakkınız mevcuttur. Kargodan kaynaklı hasarlar kargo firmasının hasar tespit tutanağına yazdırılmalıdır.

İade İşlemleri;

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürün yetkili servisine ya da ithalatçı firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 7 ile 14 gün arasında değişmektedir. İade işleminde, alışveriş tutarı, kargo ücreti düşülerek (salt satın alınan ürünün bedeli) ödenir. Fiziki mağazadan kart ile satın alınan ürünlerin tutarının karta iadesi aynı gün içinde ise yapılabilmektedir. Sonraki günlerde yapılan iadelerde alışveriş tutarı kadar alışveriş kartı ( alacak bakiye ) düzenlenir.