[SliderxBrands]

Hakkımızda

Motopit ;

Sym Motosikletlerin ve Polaris ATV lerin sıfır araç bayiliğini,

Piaggio, Vespa, Gilera, Peugeot, Sym, Tvs, Bajaj, Hyosung, Aprilia, Yamaha, Moto Guzzi ve Derbi Motosikletlerinin ve Polaris Atv lerinin yedek parça satış hizmetini & bayiliğini sağlamaktadır.

Türkiye distribütör’lerinden sonra tartışmasız en zengin yedek parça stoğu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yedek parça fiyatları ve stok paylaşımı konusunda hassasiyetini iyi bildiğimiz marka kullanıcılarımıza yönelik hazırladığımız online alışveriş sitemiz www.motopit.com.tr 2012 yılı başında yayına başlamıştır. Online mağazamız 2019 Kasım ayı itibari ile kayıtlı 12.100 kullanıcı ve yüklü olan 27.000 kalem orjinal ürün ile hizmet vermeye devam etmektedir. Alt yapı yatırım ve ürün ilaveleri halen devam etmektedir. 

Satış, yedek parça ve aksesuar hizmetlerimizi İzmir-Gaziemir semtinde 1.500 Metrekare lik bir alanda vermekteyiz.Hizmet verdiğimiz bu özel markalar için % 100 son kullanıcı memnuniyetine dayalı hareket ediyor, ve bunu bilgi birikimi yüksek, tecrübeli çalışma arkadaşları ile yatırım & stok maliyetlerinden ödün vermeden destekliyoruz.

Motopit, motosiklet grubunda 26, ATV grubunda ise 15 senelik tecrübe ve birikimini sadece İzmir ile değil, tüm Türkiye'deki kullanıcılar la da paylaşabilmekte, bayiliklerini ve dağıtımını üstlendiği markalara ait yedek parçaların temininde tüm Türkiye’ye ürün gönderimini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Önceliği motosiklet ve atv yedek parça & aksesuar sektöründe en güvenilir adres olmak olan firmamız, verdiği tüm hizmetlerin arkasında durmuş ve durmaya devam edecek, sizlere layık olmak amacı ile gelecek yıllar için güven yatırımına devam edecektir.

Firmamız ile ilgili olumlu & olumsuz tüm google yorum ve değerlendirmelerine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MOTOPİT

Basında Motopit