[SliderxBrands]

Hakkımızda
Motopit ;

Polaris ATV ve RANGER ların, SYM motosikletlerinin yetkili bayiliğini, yetkili servisliklerini ve tümünün yedek parça satış hizmetini sağlamaktadır.

Hyosung motosikletlerinin, yetkili servisliğini ve yedek parça satış hizmetini sağlamaktadır.

Vespa,Piaggio,Gilera,Aprilia,Derbi motosikletlerinin ise özel servisliğini ve bağımsız yedek parça tedariğini sağlamaktadır.

Diğer markalarda ise (Kymco, Peugeot ) sınırlı yedek parça tedarik hizmeti vermektedir. (Online mağazamızda satışa sunulan ürünler ile sınırlıdır)

Türkiye distribütör’lerinden sonra tartışmasız en zengin yedek parça stoğu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yedek parça fiyatları ve stok paylaşımı konusunda hassasiyetini iyi bildiğimiz marka kullanıcılarımıza yönelik hazırladığımız online alışveriş sitemiz www.motopit.com.tr 2012 yılı başında yayına başlamıştır. Online mağazamız 2018 Şubat ayı itibari ile kayıtlı 6.500 kullanıcı ve yüklü olan 16.500 kalem orjinal ürün ile hizmet vermeye devam etmektedir. Alt yapı yatırım ve ürün ilaveleri halen devam etmektedir. 

Satış, servis ve yedek parça hizmetlerimizi İzmir-Çınarlı semtinde 420 m2 lik bir alanda vermekteyiz.Hizmet verdiğimiz bu özel markalar için % 100 son kullanıcı memnuniyetine dayalı hareket ediyor, ve bunu bilgi birikimi yüksek, tecrübeli çalışma arkadaşları ve TSE standartlarında donanımlı servisimiz ile destekliyoruz.

Motopit, motosiklet grubunda 24, ATV grubunda ise 13 senelik tecrübe ve birikimini sadece İzmir ile değil, çevre il ve ilçelerdeki kullanıcılar la da paylaşabilmekte, bayiliklerini yaptığımız markaların yedek parça temininde tüm Türkiye’ye ürün gönderimini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Firmamız 2008 yılı başında İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki resmi ve sivil motosikletlerin tamir / onarım işlerini üstlenmiş ve halen bu hizmetini devam ettirmektedir.

Önceliği motosiklet ve atv yedek parça & servis sektöründe en güvenilir adres olmak olan firmamız, verdiği tüm hizmetlerin arkasında durmuş ve durmaya devam edecek, sizlere layık olmak amacı ile gelecek yıllar için güven yatırımına devam edecektir.

Saygılarımızla,

MOTOPİT

Basında Motopit