[SliderxBrands]

Hakkımızda
Motopit ;

Polaris ATV ve RANGER larının, yetkili bayii & yedek parça satış noktasıdır ve yetkili servislik hizmetini sağlamaktadır.

Sym motosiklet ve Atv lerinin, bağımsız yedek parça tedarik & satış ve özel servislik hizmetini sağlamaktadır.

Hyosung motosikletlerinin, bağımsız yedek parça tedarik & satış ve özel servislik hizmetini sağlamaktadır.

Vespa ve Piaggio motosikletlerinin, bağımsız yedek parça tedarik & satış ve özel servislik hizmetini sağlamaktadır.

Aprilia, Gilera ve Derbi motosikletlerinin, bağımsız yedek parça tedarik & satış ve özel servislik hizmetini sağlamaktadır.

Peugeot ve Tvs motosikletlerinin, yetkili yedek parça satış noktasıdır ve yetkili servislik hizmetini sağlamaktadır.

Türkiye distribütör’lerinden sonra tartışmasız en zengin yedek parça stoğu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yedek parça fiyatları ve stok paylaşımı konusunda hassasiyetini iyi bildiğimiz marka kullanıcılarımıza yönelik hazırladığımız online alışveriş sitemiz www.motopit.com.tr 2012 yılı başında yayına başlamıştır. Online mağazamız 2018 Kasım ayı itibari ile kayıtlı 7.250 kullanıcı ve yüklü olan 21.000 kalem orjinal ürün ile hizmet vermeye devam etmektedir. Alt yapı yatırım ve ürün ilaveleri halen devam etmektedir. 

Orijinal yedek parça satışlarımızda, yetkili ya da özel servislik hizmeti veren işletmelere özel, indirim uygulamalarımız bulunmaktadır. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Satış, servis ve yedek parça hizmetlerimizi İzmir-Gaziemir semtinde 1.500 Metrekare lik bir alanda vermekteyiz.Hizmet verdiğimiz bu özel markalar için % 100 son kullanıcı memnuniyetine dayalı hareket ediyor, ve bunu bilgi birikimi yüksek, tecrübeli çalışma arkadaşları ve TSE standartlarında donanımlı servisimiz ile destekliyoruz.

Motopit, motosiklet grubunda 25, ATV grubunda ise 14 senelik tecrübe ve birikimini sadece İzmir ile değil, çevre il ve ilçelerdeki kullanıcılar la da paylaşabilmekte, bayiliklerini yaptığımız markaların yedek parça temininde tüm Türkiye’ye ürün gönderimini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Firmamız 2008 yılı başında İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki resmi ve sivil motosikletlerin tamir / onarım işlerini üstlenmiş ve halen bu hizmetini devam ettirmektedir.

Önceliği motosiklet ve atv yedek parça & servis sektöründe en güvenilir adres olmak olan firmamız, verdiği tüm hizmetlerin arkasında durmuş ve durmaya devam edecek, sizlere layık olmak amacı ile gelecek yıllar için güven yatırımına devam edecektir.

Saygılarımızla,

MOTOPİT

Basında Motopit