[SliderxBrands]

Teslimat Bilgileri
İZMİR BÖLGE TESLİMATLARI HAKKINDA;

Satın aldığınız motosiklet ya da ATV yi İzmir il sınırları içerisinde dilediğiniz yere ücretsiz teslimat yapabiliyoruz.

Nakliye kendi aracımızla ve sigortalı olarak yapılmaktadır. Satın aldığınız ürün montajlanmış ve çalışır durumda kendi personelimizce teslim edilir.

Araç plaka işlemleri tarafımızca yapıldı ise fatura, teknik belgeler, tescil evrakları ve plaka takılı olarak teslimat yapılacaktır. Plaka tescil işlemleri tarafınızca yapılacak ise gerekli bilgilendirmeleri üst menümüzde PLAKA-TESCİL sekmesinde okuyabilirsiniz.

 

TÜM TÜRKİYE için bulunduğunuz İl de SYM bayisi yok ise;

Satış işlemlerini telefon ve mail trafiği ile gerçekleştirebiliyoruz.

1.) Banka havalesi ya da kredi kartı ile ödemesi alınan araç sevk edilir. Aracı "hasarsız ve sorunsuz teslim aldım" onayınızdan sonra, Ötv, vergi ve fatura işlemleri tarafımızca 1 iş gününde hazırlanır. Araç fatura, vergi ve plaka tescili için gerekli diğer tüm evraklar dosya halinde tarafınıza MNG kargo ile gönderilir.

2.) Araç, orijinal korumalı kasası ve demonte durumda sevk edilmektedir. Bu sebepten aracın sevki bulunduğunuz il ya da ilçede çalışmakta olduğumuz bir servise yönlendirilmektedir.(Öncelik yetkili servis gözetilir, yok ise özel servislere yönlendirilir.) Kurulum, çalıştırma ve ilk kontrollerde aracın başında bekleyebilir ve çıplak gözle kontrollerinizden sonra aracı teslim alabilirsiniz. Bu iş ve işlemler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

3.) Aracı, sadece tarafımızca gönderilecek Motopit sevk irsaliyesi ve teslim evrağını kendiniz imzalayarak teslim alabilirsiniz. Tarafınıza dosya olarak göndereceğimiz plaka tescil evrakları ile bulunduğunuz il yada ilçe de notere giderek plaka işlemlerini başlatabilirsiniz. ( Vekaletinizin olduğu bir takipçi var ise plaka işlemlerini adınıza takip edilebilir.)

Diğer tüm merak ettikleriniz için bizimle 02323440333 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 

 

İZMİR DIŞI SATIŞ ve TESLİMATLARI HAKKINDA;

Değerli müşterimiz,

Bulunduğunuz İl de SYM bayii si var ise maalesef o noktaya teslimat yapamıyoruz.

Herhangi bir sebepten ötürü bizi tercih etmeniz durumunda ürünü mağazamıza gelerek satın almanız ve teslim almanız gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Motopit Motosiklet